Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
43 %
3.1kmh
75 %
Enj
10 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
5 °
E enjte, 20 Janar, 2022

“Do të të djeg të gjallë”, 38-vjeçari shqiptar kërcënon dhe tenton të qëllojë me çekiç gruan në sy të fëmijëve

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 38-vjeçar është arrestuar nga karabinierët në Itali, pasi ka sulmuar dhe kërcënuar me jetë gruan e tij, ditën e djeshmennë Brugherio (Monza), në sy të tre fëmijëve të tij të vegjël. 

“Do të të djeg të gjallë” i tha i shoqi duke e ndjekur me çekiç pasi e shtyu dhe tentoi për ta goditur, shkruajnë mediet italiane.

Gruaja 32 vjeçe kishte bërtitur dhe kishin qenë fqinjët ata të cilët e kishin ndihmuar, duke e shpëtuar nag dhuna e të shoqit. Pas kësaj burri u arrestua dhe tashmë ndodhet në burgun e Monza-s.  

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img