Tirana
light rain
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
83 %
1kmh
75 %
Die
26 °
Hën
30 °
Mar
33 °
Mër
34 °
Enj
29 °
E diel, 14 Gusht, 2022
spot_img

Do të shkojë në protestën e 7 korrikut? Gazmend Bardhi: Gjithmonë ka një arsye, do të jem në krah të qytetarëve

spot_img

Lajme të ngjashëm

Deputeti i partisë Demokratike, Gazmend Bardhi, foli për protestën e 7 korrikut, e thirrur nga ish-kryeministri Sali Berisha.

Ai u shpreh para hyrjes në Kuvend se gjithmonë ka një aryse për të protestuar dhe se do të qëndrojë në krah të qytetarëve e jo non-gratave.

albsig

Gazment Bardhi: Gjithmonë ka arsye për të protestuar!

Gazetarja: Do merrni pjesë në protestë?

Gazment Bardhi: Gjithmonë krah qytetarëve dhe jo non gratave.

Bardhi është një nga deputetët e vetëm në PD që kanë mbetur jashtë grupeve të punës për organizimin e protestës së 7 korrikut.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img