Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
41 %
6.7kmh
0 %
Mar
22 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Do të përfaqësojë Shqipërinë në “Eurovision”, Anxhela Peristeri publikon foto nga aeroporti me flamurin kombëtar në dorë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja Anxhela Peristeri do të përfaqësojë Shqipërinë në festivalin e këngës “Eurovision 2021”.

Teksa mbeten edhe disa ditë nga fillimi i festivalit, këngëtarja ka postuar një foto në rrjetet sociale, ku tregon se është nisur drejt roterdamit në Hollandë, ku do të mbahet edhe “Eurovision
“për këtë vit.

“Le të fillojë rrugëtimi”, shkruan Anxhela, teksa shihet e ulur mbi një valixhe dhe mban në dorë flamurin kombëtar të Shqipërisë.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img