Tirana
clear sky
38.5 ° C
38.5 °
38.5 °
19 %
4.1kmh
0 %
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
38 °
E diel, 1 Gusht, 2021

“Do të mbys”, Instagram akuzon Arbana Osmanin për “dhunë ndaj burrit”, moderatorja i kthen përgjigje publikisht

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Si në çdo shtëpi tjetër edhe në shtëpinë e Arbana Osmanit kumbon televizori nga ndeshjet e kampionatit. Partneri i Arbanës, Eduarti është një tifoz i “çmendur” i Gjermanisë dhe gjatë ndeshjes së tyre ai ishte pozicionuar para ekranit.

Ndërsa, Arbana me gjithë zhurmën  e ndeshjes po përpiqej që ta vendoste djalin e tyre, në gjumë, por mjaftoi një gol për ta zgjuar të voglin.

Arbanës ky moment nuk i shpëtoi pa një story mbi të cilën kishte shkruar “Do të vras”. Story e cila është pritur keq nga “Instagrami” të cilët ja kanë fshirë videon pasi sipas tyre është dhunë ndaj burrave.

Në storyn e rradhës Arbana ka hedhur foton ku shihet se Instagram ka fshirë videon e saj dhe mbi të cilën moderatorja ka shkruar: O zot Instagram nuk do e vras vërtet.

Eeee s’ka, ‘Instagrami’ nuk e toleron dhunën ndaj burrave.

Screenshot 21 14

Më shumë

spot_img
spot_img