Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
64 %
1.5kmh
0 %
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
41 °
E diel, 25 Korrik, 2021

“Do të lehtësojë qarkullimin”, pas hapjes së Bypassit të Vlorës, Rama publikon videon: Një destinacion i ri për t’u eksploruar

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Është hapur dje zyrtarisht edhe Bypassi- i Vlorës, i cili pritet të lehtësojën qarkullimin e makinave gjatë sezonit turistik.

Pikërisht me këtë Bypass e ka nisur ditën kryeministri Edi Rama, i cili ka postuar një video me pamje sesi duket Bypassi, teksa shkruan se përpos lehtësimit të qarkullimit është edhe një destimacion i ri për të eksploruar.

“MIRËMËNGJES 😊 dhe me këtë panoramë të bajpasit të Vlorës, tashmë një aks i hapur për të lehtësuar qarkullimin gjatë pikut të sezonit e gjithashtu një destinacion i ri për t’u eksploruar, ju uroj fundjavë të mbarë🙏” shkruan Rama në postimin e tij.

Më shumë

spot_img
spot_img