Tirana
clear sky
-3.5 ° C
-3.5 °
-3.5 °
80 %
1kmh
1 %
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
9 °
Die
10 °
Hën
4 °
E enjte, 27 Janar, 2022

“Do të bëja masakër me banorët”, habit opinionistja e Big Brother: Unë mund të vdisja, nuk qëndroj…

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Opinionistja e spektaklit të “Big Brother Vip”, Balina Bodinaku ka folur për eksperiencën e saj si opinioniste, por edhe për jetën private.

E pyetur në “Goca dhe Gra” nëse do të futej në shtëpinë e BB si banore, Balina është shprehur se nuk do të bënte kurrë një gjë të tillë, teksa ka shtuar me nota humori se do të bënte “masakër me banorët aty brenda”.

Besoj se jo për 1 milionë arsye. Unë mund të vdisja, nuk qëndroj dot e mbyllur madje mund të kisha bërë masakër me të gjithë banorët”, tregoi ajo duke qeshur.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img