Tirana
light rain
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
67 %
4.1kmh
40 %
Die
13 °
Hën
16 °
Mar
16 °
Mër
16 °
Enj
17 °
E diel, 4 Dhjetor, 2022

Do takonte të dashurën në Itali, humb jetën në aksident biznesmeni nga Durrësi (Emri – Foto)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Itali, ku ka humbur jetën një 45-vjeçar shqiptar.

Bëhet me dije se në aksident ka humbur jetën Lorenc Beqari. Aksidenti ka ndodhur pranë Durazzanino , pak metra përtej kufirit midis Forlit dhe Ravenës.

Mediat italiane shkruajnë se 45-vjeçari ishte një biznesmen nga Durrësi dhe se ishte nisur për në Forlì për t’u takuar me të dashurën. Beqari humbi kontrollin e mjetit tip “Afa Romeo” dhe doli nga rruga duke u përplasur me disa pemë.

Shqiptari nuk arriti t’i mbijetonte plagëve të marra nga aksidenti. Autoritetet italiane po punojnë për zbardhjen e plotë të rrethanave që ndodhi aksidenti.

Biznesmeni shqiptar që humbi jetën në aksident

Më shumë
spot_img
spot_img