Tirana
overcast clouds
16 ° C
16 °
16 °
63 %
2.6kmh
90 %
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
16 °
Sht
12 °
E martë, 13 Prill, 2021
spot_img

“Do ta shëroj unë vajzën”, shqiptari përdhunon 22-vjeçaren me probleme mendore në Larisa: Gjithçka që bëj është pjesë e ritit për të shëruar (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje tronditëse ka ndodhur në Larisa në Greqi, ku një shqiptar ka abuzuar seksualish me një 22-vjeçare që kishte probleme mendore.

Mediat greke raportojnë se shqiptari 40-vjeç, kishte bindur babain e 22-vjeçares se ishte një “vizionar-shpirtëror” dhe se me fuqitë e tij të mbinatyrshme ai mund të ndihmote vajzën e tij.

Sipas padisë së ngritur nga vajza në fund të shkurtit të këtij viti, ajo pretendon se është përdhunuar në verë. 22-vjeçarja tha se nuk kishte folur më herët sepse 40-vjeçari i kishte thënë se gjithçka që ai i po bënte ishte pjesë e procesit që do të shëronte.

“Para se të hapja derën, ai më tha “dhe mos harro, mos fol askund, siç tham, ne i mbajmë disa gjëra me vete deri në varr”, rrëfeu vajza se i kishte thënë shqiptari.

Mediat helene raportojnë se 40-vjeçari prej disa vitesh jetonte në greqi dhe punonte si bojaxhi.

Këtë prag-zgjedhjesh, kemi hapur sondazhin për të parë se ku është mbështetja juaj ndaj partive dhe kandidatëve përkatës. Klikoni këtu për të votuar dhe për të aksesuar statistikat e deritanishme.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit