Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
49 %
1kmh
0 %
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
Mër
30 °
E shtunë, 21 Maj, 2022
spot_img

“Do ta kallim kur të dal”, banorja e “Big Brother”përshëndet Beatrixën pas daljes nga shtëpia: Mos harro premtimin!

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Dy banoret e “Big Brother” Monika Lubonja dhe Arjola Demiri e kanë nisur ditën duke përshëndetur Beatrix Ramosajn, e cila la u largua mbrëmë, duke hequr dorë përfundimisht nga çmimi i madh.

Ato i bënë thirrje këngëtares që të bëjë këngën që u ka premtuar dhe t’i përshëndes aty brenda shtëpisë. Monik i thotë në një moment Beatrixës përmes kamerave se kur të dalë nga shtëpia, do ta takojë dhe do ta kallin së bashku.

Biseda mes Arjolës dhe Monikës:

Monika: Beatrix të përshëndesim. Në bëj këngën që na premtove.

Arjola: Të na përshëndesësh ne të dyjave.

Monika: Mami Antigone ule vajzën që të shkruaj këngën. E kur të dali nga këtu, do dalim ta kallim.

Arjola: Çfarë mamin është, është bishë fare.

Monika: Ashtu më duhen, gra që janë flakë, që kanë forcë dhe që kanë mirësi brenda, ju dua!

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img