Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
1kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
17 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

Do ta dëshironte çdo femër, bashkëshorti i bën dhuratën marramendëse Blerina Bombajt (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

2936bd12376da5c8101780abf3762e40

Blerina Bombaj është një ndër dietologet më të pëlqyera dhe më të suksesshme në Shqipëri.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ndërsa sot ka zbuluar për të gjithë ndjekësit e saj, një dhuratë të veçantë që ka marrë nga bashkëshorti.

Blerina duket se është surprizuar tej mase sa e ka ndarë me të gjithë ndjekësit e saj makinën klasike.

‘Kur e ke bashkeshortin me gusto allasoj, pret per dhurate makine te 92shit, me 20mije km, qe mund te jete nder te paktat qe qarkullojne. Kshu eshte pa kondicioner, me sedilje te leshta, por ama e ke vetem ti, kjo ka rendesi. Kesaj i thone, bej qef me qefin tim’, shkruan Bombaj.

Kujtojmë që pak kohë më parë dietologia tregoi se personi që ka ndërhyrë për njohjen me bashkëshortin ka qenë stilisti, Joni Peçi.

-640-0-5d2087d8a03e6.jpg

 

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img