Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
37 %
2.6kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
11 °
Sht
11 °
Die
9 °
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

‘Do t’i shkoj Presidentit se më ka ardhur’, Ija e Besit konfirmon pjesëmarrjen në tubim, Presidenti shpërndan videon: Mirësevjen nesër në Besëlidhjen tonë historike (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Tubimit të ditës së nesërme të thirrur nga Presidenti Meta do t’i bashkohet edhe gjyshja e Bes Kallakut, Ija.

Në një video të shpërndarë nga vetë Presidenti Meta, aktori Bes Kallaku pyet Ijen se përse do t’i shkojë Presidentit, ndërsa përgjigja e saj është ‘do t’i shkoj se më ka ardhur’.

Dialogu mes Bes Kallakut dhe Ijes:

Bes Kallaku: O Ije do t’i shkosh Presidenti me 2 mars se të ka ftuar?

Ija: Do t’i shkoj

Bes Kallaku: Po pse do t’i shkosh?

Ija: Do t’i shkoj se më ka ardhur në shtëpi, më ka respektuar dhe unë do t’i shkoj ta respektoj. Plakë jam unë s’ka gjë

Ndërsa Presidenti i uron mirëseardhjen në Besëlidhjen historike.

Statusi i Metës:

E dashur Ije!

Mirësevjen nesër në Besëlidhjen tonë historike!

#PërKushtetutën #PërRepublikën #PërShqipërinë #PërKombin #BashkohuEdheTi

Më shumë


spot_img

spot_img