Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
87 %
1kmh
0 %
Mar
20 °
Mër
20 °
Enj
22 °
Pre
21 °
Sht
19 °
E martë, 26 Tetor, 2021
spot_img

Do shkriheni së qeshuri me këngën e Baftjarit nga Bes Kallaku dhe Ylli Baka (Video)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

“Baftjar, Baftjar je super i papar”, është publikuar bashkëpunimi më i fundit i këngëtarit të njohur të muzikës popullore, Ylli Baka me aktorin e humorit Bes Kallaku.

“Gëzuar Baftjar”, titullohet kënga parodi me muzikë të Irkenc Hyka dhe videoklip nga Eduart Grishaj. Dëgjojeni më poshtë:

 

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img