Tirana
broken clouds
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
72 %
5.7kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
8 °
Sht
8 °
Die
8 °
Hën
8 °
E enjte, 9 Dhjetor, 2021
spot_img

Do shkriheni nga përshkrimi që i bën Arbana gjoksit të saj të rritur gjatë shtatzënisë (FOTO)

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

0d7c9bd893bc542cb35b3c84b5e69b3e

Arbana Osmani nga fotot që poston vijon të na tregojë ndryshimet që po pëson trupi i saj si pasojë e shtatzënisë.

Së fundmi moderatorja ka publikuar një foto me kolegen e saj Xhemi Shehu, ndërsa bie në sy përshkrimi krahas fotos.

arb.jpg

“Kujdes: Objektet mund të duken më të mëdha se sa janë në të vërtetë”, shkruan Arbana.

kom.jpg

Ky përshkrim ka pasur me komente nga ndjekësit e saj të cilët e këshillojë ta shijojë këtë periudhë sa kohë është shtatzënë.

“Shijoji ato larger se nuk zgjatin shumë, dhe për ca muaj, pastaj fillojnë e zhduken sa të mira jenii meqë ra fjala”, shkruan një ndjekëse.

komk.jpg

Ka dhe nga ata që thonë se pozicioni i moderatores me dorën poshtë gjoksit e bën të duket më e kolme.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img