Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
28 %
2.6kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
E martë, 4 Tetor, 2022

Do shkoni sot në stadium? Kujdes! Ja çfarë duhet të keni parasysh (Rregullorja)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Stadiumi i ri kombëtar pritet të inagurohet sot në ndeshjen mes Shqipërisë dhe Francës.

Të gjitha biletat janë shitur dhe interesi është tepër i madh, edhe pse ndeshja nuk ka vlerë në kualifikimin e kombëtares në Euro 2020.

Por në stadiumin e ri pritet të zbarohen rigorozisht edhe rregullat e reja. Për t’i shmangur Nëse do të shkoni sot në stadium duhet të mos merrni me vete disa sende si çelësa makine apo apartamenti, çakmakë edhe monedha. Këto sende nuk do iu lejohen dhe do të konfiskohen në hyrje.

Gjithashtu në stadium nuk do të lejohen as ushqime të jashtme apo edhe shishe uji apo pije të tjera.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img