Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
20 °
Hën
17 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Do qeshni me lot nga ky “Flash” për mbylljen e shkollave

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ministria e Shëndetësisë njoftoi sot përmes një urdhri të dytë se të gjitha çerdhet, kopshtet, shkollat dhe universitetet do të vazhdojnë të jenë të mbyllura dhe do hapen vetëm më datë 16 janar.

Kaq ka mjaftuar dhe në rrjetet sociale ka plasur gallata.

Siç është ky montazh i “flashit informativ”  i faqes në Instagram “Qesh pak, pse kaq serioz” që tashmë po bën xhiron e rrjeteve sociale.

*Shënim: Flashi informativ nuk është i televizionit news24 por një montazh i faqes në Instagram

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img