Tirana
scattered clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
0.5kmh
40 %
Die
23 °
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
24 °
Enj
22 °
E diel, 2 Tetor, 2022

Do pranojnë në komision mbështetës të Berishës? Gjiknuri: S’do vëmë këto lloj kushtesh, nuk do përjashtojmë deputetët e tjerë

spot_img

Lajme të ngjashëm

 Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Socialiste, Damian Gjiknuri, i pyetur nëse do pranonin një komision mbështetës me përmbajte nga grupi i Sali Berishës, është shprehur se nuk do të përjashtojnë deputetë të tjerë.

Gjiknuri tha se i përjashtuar është vetëm Sali Berisha dhe jo deputetët që kanë shprehur mbështetje ndaj tij.

“Ne kemi thënë se nuk negociojmë me Sali Berishën, nuk do vëmë këto lloj kushtesh, nuk do përjashtojmë deputetët e tjerë”, ka thënë ai në Top Story.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img