Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1.5kmh
0 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
37 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

“Do ofrojë shërbime cilësore për 35,000 drejtues mjetesh”, Rama publikon pamje nga godina e re e Shërbimit të Transportit Rrugor në Berat

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

22041237486fd2c4080bc39b9809f337

Kryeministri Edi Rama mëngjesin e sotëm ka postuar një video nga puna që po bëhet për ndërtimin e godinës së re të Shërbimit të Transportit Rrugor në Berat.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, Rama shkruan se godina e re do të mundësojë kushte dinjitoze pune dhe ofrimin e shërbimeve cilësore për 35,000 drejtues mjetesh.

“MIRËMËNGJES dhe me punën që vijon me ritme të larta  për ndërtimin e godinës së re të Shërbimit të Transportit Rrugor në Berat, që do të mundësojë kushte dinjitoze pune dhe ofrimin e shërbimeve cilësore për 35,000 drejtues mjetesh, ju uroj një ditë të mbarë” shkruan Rama në postimin e tij.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img