Hapësire reklamuese

Politikë

“Do nënshkruajmë dy konventa dhe një protokoll”, Manja me tren për në Hagë

Shkruar nga Newsbomb
“Do nënshkruajmë dy konventa dhe një protokoll”,

Ministri i Drejtësisë, Ulsi Manja është nisur për një udhëtim zyrtar për në Hagë. Ministri ka postuar një foto, ku shihet në tren teksa në dorë mban një dosje.

Ministri shkruan se në Hagë do të nënshkruajë dy konventa dhe një protokoll, por do të zhvillojë edhe disa takime të rëndësishme.

“Me tren për në HAGË! Për të nënshkruar dy konventa dhe një protokoll, por dhe për takime të rëndësishme në shtëpinë e drejtësisë ndërkombëtare! ”, shkruan Manja në postimin e tij.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese