Do mbeteni gojë hapur, VIDEOT e fundit të Françeska Jaçes janë 'përvëluese'

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:34 04-07-2020 Do mbeteni gojë hapur, VIDEOT e fundit të Françeska Jaçes janë 'përvëluese' Françeska Jaçe

Ajo është një nga vajzat më të komentuara të showbiz-it shqiptar. Bëhet fjalë për ish-banoren e Big Brother, Framçeska Jaçe.

Modelja bukuroshe është shumë aktive në rrjete sociale, kryesisht Instagram. Biznesmenia së fundmi ka publikuar disa video në Instastory, që janë një "bombë" e vërtetë.

Në foton e parë ajo shihet e shtrirë, teksa ngre telefonin sipër dhe filmon të pasmet perfekte, që çdo shoqe do ia kishte zili. Më pas ajo poston një tjetër video ku ka filmuar trupin e saj elegant, gjoksin dhe pjesën e poshtme.

demi_copy.JPG

Bikinit me ngjyra të ndezura e tregojnë edhe më 'hot'. Mbyllni sytë miq!

franci.JPG

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0089378356933594
array(1) { ["section"]=> string(79) "do-mbeteni-goje-hapur-videot-e-fundit-te-franceska-jaces-jane-perveluese-212840" }