Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Pre
38 °
Sht
31 °
Die
31 °
Hën
30 °
Mar
31 °
E premte, 19 Gusht, 2022
spot_img

“Do jem shërbëtori i tyre gjithë jetën”, Sabiani flet për herë të parë për marrëdhënien me dy gratë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtari i njohur, Sabiani, mbrëmjen e djeshme ka rrëfyer eksperiencën e tij në “Big Brother”, marrëdhënien e ngushtë me Ilirin dhe jetën e tij personale.

Ai ka treguar se kalon shumë kohë me fëmijët e tij, mirëpo mërzitur paksa për djalin sepse nuk i fliste në momentin që doli nga shtëpia.

albsig

I pyetur në lidhje me marrëdhëniet që ka me nënat e fëmijëve të tij, këngëtari ka thënë se ka një raport të shkëqlyer dhe i vlerëson shumë, pasi nëse nuk do të ishin ato nuk do të kishte Kejsin dhe Enesin.

 “Do të jem shërbëtori i tyre gjithë jetën”, ka thënë ai në emisionin “Goca dhe Gra”.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img