Tirana
broken clouds
18 ° C
18 °
18 °
72 %
2.6kmh
75 %
Sht
16 °
Die
21 °
Hën
23 °
Mar
22 °
Mër
19 °
E shtunë, 15 Maj, 2021
spot_img

“Do iki ta festoj me Arben Ahmetajn në Turqi”, Rozana Radi i jep fund lidhjes së saj 10-vjeçare me oficerin e Policisë dhe bën deklaratën ‘e fortë’

spot_img

Lajme të ngjashëm

Rozana Radi shpesh herë është “kryqëzuar” nga ndjekësit për faktin se lidhjen e saj ende nuk e ka kurorëzuar me martesë. Mirëpo, mesa duket kjo s’ka për të ndodhur pasi këngëtarja I ka dhënë fund marrëdhënies së saj 10-vjeçare me oficerin e Policisë Shpëtim Karakushi, dhe këtë gjë e ka bërë të ditur vetë ajo.

Ndryshe nga herët e tjera Rozana këtë puntatë në emisionin “Boom” ka vendosur që të zbulojë dhe një pjesës nga jeta e saj private.

Gjatë emisionit, Rozana iu drejtua koleges së saj Fiori Dardha se është beqare dhe tashmë do të dalë për darkë me ministrin Arben Ahmetaj në Turqi. Dhe sigurtisht Fiori do i hidhte më shumë benzinë zjarrit.

Të paktën shkoni në Dubai ia ktheu Fiori koleges së saj, duke i vënë në dukje se ajo nuk e dinte që Rozana ishte single.

E pyetur nga Fiori se si ndodhi, Rozana iu përgjigj: Si rrufe në qiell të hapur. Do ta festojmë edhe do ha një darkë me Arben Ahmetajn në Turqi.

Epo pas gjithë këtyre deklaratave të njëpasnjëshme ndjekësit janë sy e veshë se çfarë do të ndodhë me jetën e Rozanës, a ishte e gjitha një shaka apo ashtu si dhe është shprehja e famshme ‘Shakaja gjysma e së vërtetës’.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img