Tirana
overcast clouds
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
87 %
2.1kmh
100 %
Pre
11 °
Sht
11 °
Die
11 °
Hën
10 °
Mar
8 °
E premte, 27 Janar, 2023

Do habiteni si e quan Tuna Flori Mumajesin

spot_img

Lajme të ngjashëm

Dikur dy çiftet më të përfolur në muzikë, Tuna-Getoari dhe Elvana-Flori, “luftonin” në heshtje se  kush kryesonte në koncerte apo me klikime në youtube, ndërsa sot…gjërat kanë ndryshuar.

Këngëtarja nga Shkupi si duket nuk do që të jetë më në qendër të vëmëndjes për lidhje, ndarje apo shtatzëni, por me muzikë dhe projekte të reja. Kështu, pasi publikoi klipin “Bermuda”, Tuna këto ditë ka bashkuar forcat me një ndër kompozitorët  më “in” të momentit, Flori Mumajesin. Këtë e tregon edhe nëpërmjet kësaj fotoje të shkrepur vetëm para pak minutash, ku këngëtarja na zbulon edhe epitetin interesant që ka për producentin. “Materniteti i hiteve”, e quan ajo Florin duke na treguar edhe se shumë shpejt pritet të nxjerrë nga “materniteti Threedots”, “fëmijën e saj” të radhës. Jemi të sigurtë se ky bashkëpunim do të përkthehet menjëherë në hit. (InTv)

Më shumë


spot_img
spot_img