Tirana
broken clouds
18 ° C
18 °
18 °
72 %
2.6kmh
75 %
Sht
16 °
Die
21 °
Hën
23 °
Mar
22 °
Mër
19 °
E shtunë, 15 Maj, 2021
spot_img

“Do firmos dekretin në mes të parlamentit”, Balla s’i ndahet Metës: E paske tharë që në mëngjes shishen e rakisë. Pi se LSI-së s’ke ç’a i pi më

spot_img

Lajme të ngjashëm

Numri dy i PS-së, Taulant Balla mesa duket qenka shumë i duruar për t’u marrë sot gjithë ditën me replika në distancë me Presidentin Ilir Meta.

Me anë të një shënimi tjetër në rrjete sociale, Balla i përgjigjet “flakë për flakë” Kreut të Shtetit, pasi ky i fundit kërcënoi se do të firmosë dekretin në mes të Parlamentit, duke lënë të nënkuptohet se mund të shpërndajë Parlamentin ose të mos dekretojë kryeministrin Rama.

Me ironi therëse, deputeti i qarkut të Elbasanit, një nga më të votuarit atje, Taulant Balla aludon se Meta mund të ketë pirë dhe të jetë dehur që në mëngjes, teksa i bën apel të mos e përmendë më Elbasanin.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img