Tirana
broken clouds
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
72 %
5.7kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
8 °
Sht
8 °
Die
8 °
Hën
8 °
E enjte, 9 Dhjetor, 2021
spot_img

Do festonte 58-vjetorin, Rudina Hajdari kujton të atin dhe prek me fjalët: Të premtoj se do bëj gjithçka që ti të ndihesh krenar për mua

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

b1051269caa6ccccc507938cc17efddf

Deputetja Rudina Hajdari, pjesë e Nismës Thurje, ka kujtuar ditën e sotme babain e saj të tjerë Azem Hajdarin, i cili po të ishte gjallë do të festonte 58-vjetorin.

Hajdari ka postuar një foto ku shihet në krahët e babait të saj dhe shkruan se do të bëj gjithçka që ai të ndihet krenar për vajzën e tij.

“I shtrenjti im! Ti sot do të ishe 58 vjeç, dhe unë do të përqafoja fort ashtu siç bëja kur isha e vogël e hidhesha në krahët e tua dhe ndihesha njeriu më i lumtur në botë.

Jam e sigurtë se na sheh nga lart dhe të premtoj se do bëj gjithçka që ti të ndihesh krenar për mua. Më ka marrë malli,” shkruan Hajdari në postimin e saj.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img