Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
1kmh
0 %
Sht
38 °
Die
41 °
Hën
40 °
Mar
39 °
Mër
40 °
E shtunë, 31 Korrik, 2021

Do e dëgjoni më shpejt sesa pritej! Elvana Gjata zbulon detaje nga hiti me artistët e famshëm (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Elvana Gjata ka zbuluar disa detaje nga bashkëpunimi me artistët e famshëm Inna dhe Sickotoy. 

Ashtu siç e kishte paralajmëruar, këngëtarja ka publikuar sot disa sekuenca nga videoklipi i këngës “Papa”,e cila do të publikohet këtë të premte. Elavana Gjata ka qenë mjaft aktive këtë sezon, duke sjellë për publikun projekte të reja muzikore.

Këngëtarja është duke shijuar suksesin e hitit të titulluar “Loti”.

Më shumë

spot_img
spot_img