Tirana
clear sky
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
46 %
6.2kmh
0 %
Mar
7 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
10 °
E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

“Do doja t’i përqafoja të gjithë”, Arbana Osmani i uron mirë se ardhjen afganëve

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Në orët e para të mëngjesit të sotëm në Shqipëri mbrritën 121 afganë ku mes tyre kishtë fëmijë dhe 11 foshnja.

Të parët që i uruan mirëseardhjen ishin kryeministri Edi Rama, ambasadorja amerikane në Shqipëri, Yuri Kim dhe ministrja për Evropën dhe Punët e Jashtme, Olta Xhaçka.

Ndërkohë personazhe të tjerë publik i kanë mirëpritur nga rrjetet sociale dhe një prej tyre është Arbana Osmani.

Moderatorja ka publikuar një foto në një nëne afgane e cila mban fëmijën e saj në krah.

Krah fotos Arbana ka shkruajtur: Do doja shumë t’i përqafoja të gjithë këta njërëz. Mirë se vini!

Capture 78
na osman
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img