Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
44 %
5.1kmh
75 %
Enj
11 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
E enjte, 20 Janar, 2022

‘Do doja ta ktheja kohën…’, pas ndarjes, çifti i Big Brother sërish bashkë: Xheni publikon foton e ëmbël

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

1d0dbfd077ebdc3963f40d567fe88126

Xheni Mhillaj dhe Benard Marashi, dy ish-banorët e Big Brother 8, janë sërish bashkë. Bashkimin me njëri-tjetrin e bëri publik vetë Xheni me anë të një fotoje në Instagram.

Ajo publikoi foto me Benardin dhe i dedikoi atij disa fjalë të ëmbla. “Do të doja që të ktheja kohën pas, të të kisha gjetur më herët që të doja më gjatë,”- shkroi Xheni në përshkrimin e fotos.

Çifti më simpatik i BB8 u nda pak muaj pas daljes nga “Big Brother”. Edhe pse u përmendën disa arsye që i çuan në ndarje, për mediat, ata deklaruan se i kishin dhënë fund bashkëjetesës në Tiranë për shkak të disa mosmarrëveshjeve në çift.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img