Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
26 °
Mar
29 °
E premte, 20 Maj, 2022
spot_img

Do bashkëpunoni sërish me Ramën? Meta i prerë: Asnjëherë! Ai vë në diskutim sovranitetin dhe integritetin e Shqipërisë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Presidneti Ilir Meta është shprehur se nuk do të bshkëpunojë më kurrë politikisht me kryeministrin Edi Rama.

Ai tha në emisionin “Opinion” se Rama ka cenuar sovranitetin e Shqëiprsë dhe interesat kombëtare dhe për këtë arsye nuk mund të bashkëpunojë.

A shihet një aleancë e mundshme me Edi Ramën në të ardhmen?

Meta: Asnjëherë, asnjëherë. Menjë politikan që vë në diskutim sovranitetin dhe integritetin e Shqipërisë dhe interesat kombëtare. Nuk ka e nuk do të ketë bashkëpunim me Ilir Metën. Meta e ka raportin me shqiptarët.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img