Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
78 %
0.5kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
35 °
Enj
33 °
Pre
35 °
Sht
36 °
E martë, 28 Qershor, 2022
spot_img

Djemtë e West Side Family realizojnë dëshirën e Dr. Florit, Landi dhe Armiri zbulojnë kujt i dedikohet kënga

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

West Side Family mbetet pa dyshim grupi më i dashur i muzikës shqiptare.

albsig

spring

Së fundmi Landi dhe Armiri sollën për publikun këngën “Beso”, një dedikim i lënë në mes nga i ndjeri Dr. Flori. Kënga u prit shumë mirë nga publiku i cili kishte kohë që aludonte një dalje në skenë me një produkt të ri të grupit aq të dashur për ta.

Landi dhe Armiri pasditen e sotme kanë qenë të ftuar në emisionin e Rudina Magjisarit, ku kanë zbuluar se kënga “Beso” është një dedikim i Dr. Florit për djalin e tij Daniel. 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img