Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
34 %
6.7kmh
0 %
Hën
17 °
Mar
20 °
Mër
20 °
Enj
21 °
Pre
21 °
E hënë, 25 Tetor, 2021
spot_img

Djemtë dhe burrat vazhdojnë të luajnë BIXHOZ , Berisha publikon VIDEON: Suksesi imagjinar…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

2ffc6190b0fd0f5eccf4b55b35c100ee

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një video ku një grup i madh djemsh e burrash luajnë bixhoz në një ambient shtëpie.

Mesa duket edhe pas mbylljes së lojrave të fatit, tashmë ‘të apasionuarit’ pas tyre kanë gjetur mënyra dhe ambiente të tjera për të luajtur.

‘Suksesi imagjinar i luftes kunder bixhozit! Shikoni videon e qytetarit dixhital’, shkruan Berisha.

Pikat e basteve sportive dhe kazinotë elektronike, në të gjithë vendin nga e data 1 Janar 2019 cilësohen aktivitete të paligshme.

Vendimi i qeverisë për të mbyllur më 31 Dhjetor 2018, në të gjithë territorin e Shqipërisë, kazinotë elektronike, bastet sportive, sallat e bingove, bastet online, bastet me gara në pistë, u miratua në fund të muajit Tetor.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img