Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1.5kmh
0 %
Mër
37 °
Enj
37 °
Pre
37 °
Sht
33 °
Die
32 °
E mërkurë, 23 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Djegia e makinës në Krujë, në pronësi të vëllait të Eljon Hysës, në 2018 u gjet i vrarë dhe i groposur

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një makinë tip “Volkswagen” është përfshirë nga flakët mbrëmjen e djeshme ndërkohë që ka qenë e parkuar.

Sipas informacioneve, makina në pronësi të shtetasit me iniciale S. H., është e vëllait të Eljon Hysës, i cili u gjend i vrarë dhe i groposur në Nikël me 14 korrik të vitit 2018.

Mësohet se ai ka shkuar për darkë tek motra e tij dhe makinën e ka parkuar jashtë shtëpisë. Pasi ka dalë jashtë ka parë që makina po digjej. Deri tani policia ka shoqëruar në Komisariat 6 persona dhe ka sekuestruar pamjet filmike të lagjes.

Njoftimi i plotë i policisë:

Më datë 09.05.2021, në orën 22:30, në Krujë  ka marë flakë në parkim mjeti tip “Volkswagen”, në pronësi të shtetasit S. H. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e ngjarjes ku ka shoqëruar në ambientet e Komisariatit 6 persona, janë sekuestruar pamje filmike si dhe janë kryer disa kontrolle banesash.  Materialet i kaluan Prokuorisë së Rrethit Gjyqësor Krujë.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img