Tirana
moderate rain
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
60 %
1kmh
75 %
Mar
22 °
Mër
25 °
Enj
22 °
Pre
26 °
Sht
22 °
E martë, 27 Shtator, 2022

Dje u shfaq krah djalit misterioz, sot Enca pozon nudo dhe fshihet pas shkëmbit: Mund të fshij më vonë…

spot_img

Lajme të ngjashëm

Enca Haxhia komentohet shpesh në medien rozë për shkak të paraqitjes së saj të jashtme dhe pozave tejet seksi.

Këngëtarja është shumë aktive në rrjetet sociale, duke postuar foto nga projektet muzikore dhe përditshmëria e saj.

Sot Enca ka ndarë me ndjekësit një foto komplet e zhveshur, ku qëndron pjesërisht e fshehur pas një shkëmbi buzë detit.

“U ndjeva e bukur, por mund ta fshij më vonë, më pak make up, më pak rroba”, shkruan Enca krahas fotos që shpërndan në Instagram.

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img