Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
86 %
2.1kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
15 °
Pre
9 °
Sht
7 °
Die
5 °
E mërkurë, 8 Dhjetor, 2021
spot_img

Dje u gjobit nga Policia, Monika Kryemadhi shfaqet në Durrës dhe takon të moshuarit, por pa maskë (FOTO)

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

017052db3c086016fda8d15bfd849771

Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi është gjobitur dje nga Policia pasi është shfaqur në publik pa maskë. Ajo ka qenë në një takim me banorët e Kombinatit, të prekur nga tërmeti i 26 nëntorit, bashkë me kryetaren e LRI Floida Kërpaçi.

Të dyja janë gjobitur me nga 30 mijë lekë të vjetra.

Mirëpo, sot Kryemadhi është shfaqur sërish pa maskë, në takim me banorët e prekur nga tërmeti i 26 nëntorit në qytetin e Durrësit. Kryetarja e LSI shoqërohet nga kryetarja e kësaj partie për Durrësin Elona Guri, e cila shfaqet po ashtu pa maskë.

Ato janë ndalur në një nga lagjet e qytetit bregdetar, ku po bisedojnë me disa banorë atje, kryesisht të moshuar.

Screenshot_4_copy.jpg

Screenshot_5.jpg

Screenshot_6_copy.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img