Tirana
scattered clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Mër
26 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
E mërkurë, 18 Maj, 2022
spot_img

Dje u bë nënë, Olta Gixhari publikon foton e parë me të birin, zbulon emrin dhe kuptimin e mistershëm

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Olta Gixhari dje dha lajmin e madh, që u bë nënë për herë të parë me bashkëshortin e saj spanjoll të cilin ende nuk e ka bërë publik.

Sot aktorja e njohur shqiptare ka publikuar foton e parë shumë të ëmbël me të birin e saj, teksa i ka zbuluar vetëm këmbët e vocka, dhe jo fytyrën.

olta.jpg

Në përshkrimin krahas fotos Olta mezi ka gjetur fjalët të shprehë emocionin e madh dhe dashurinë që ndjen për të voglin e saj të porsalindur.

olta1.jpg

Bukuroshja na ka bërë me dije dhe emrin e djalit, i cili është pagëzuar nga prindërit e tij si Amar. Ky emër është shumë domethënës pasi në gjuhën hebraike do të thotë i përjetshëm ndërsa në atë arabe do të thotë hënë.  

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img