Tirana
clear sky
35.5 ° C
35.5 °
35.5 °
28 %
4.1kmh
0 %
Enj
34 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
36 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

Dje u arrestua Edison Begaj në Lungomare, sot vijon operacioni BLIC në Vlorë, kërkohen individë të rrezikshëm që qarkullojnë me armë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Policia e Vlorës vijon me operacionet në terren që prej ditës së djeshme, ku në Lungomare u arrestua Edison Bega, i plagosur në fund të muajit Maj tek dera e shtëpisë nga një person i kamufluar si polic.

Sot operacioni blic i policisë ka pasur në synim evidentimin dhe parandalimin e aktiviteteve të paligjshme të lojërave të fatit. Gjithashtu një tjetër arsye është “futja në rrjetë” e personave me precedentë penal, të shpallur në kërkim e që lëvizin me armë, raporton Newsbomb.al.

Burime për mediat bëjnë me dije se janë gjetur 5 ambiente që ushtronin aktivitetin e paligjshëm të lojërave të fatit dhe janë shoqëruar 5 persona që kanë qenë në kërkim dhe frekuentonin këto lojëra fati.

Më shumë

spot_img
spot_img