Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Enj
19 °
Pre
19 °
Sht
19 °
Die
19 °
Hën
14 °
E enjte, 23 Mars, 2023

Dje një kaos nga trafiku në Tiranë, ja si paraqitet sot situata në rrugët e kryeqytetit

Lajme të ngjashëm

Dita e djeshme ka qenë një “tmerr” për të gjithë shoferët dhe ata persona të cilët kanë përdorur trasportin publik.

Situata e rënduar nga trafiku bëri që qytetarët e Tiranës të qëndronin me orë të tëra në trafik.

Mirëpo, ditën e sotme nga një monitorim në rrugët e Tiranës është vënë re që situata është e normalizuar dhe ndonëse është një ditë me shi si ajo e djeshmia situata paraqitet e qetë.

Më shumë