Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
5.7kmh
75 %
Pre
12 °
Sht
13 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
8 °
E premte, 3 Dhjetor, 2021
spot_img

Dje doli negativ, sot Veliaj falenderon qytetarët: Mirënjohje që mbani maska në autobusë, jeta s’ka të paguar

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

56df55d31c083fd9022f0ef890c9ae45

Ditën e djeshme kryetari i Bashkisë, Erion Veliaj, bëri me dije se ka rezultuar negativ në testin e dytë të Covid.

Sot ai e ka nisur mëngjesin me një falënderim për të gjithë qytetarët që mbajnë maska teksa përdorin transportin publik në kryeqytet, duke theksuar se Policia Bashkiake nuk është aty për gjoba, por si kujtesë që jeta s’ka të paguar.

“Mirëmëngjes! Mirënjohje qytetarëve që mbajnë maska në autobusë – ruajnë veten dhe të dashurit e tyre! Policia Bashkiake nuk është aty për gjoba, por si kujtesë që jeta s’ka të paguar e duhet ruajtur me çdo kusht! Një ditë të mbarë të gjithëve”, shkruan Veliaj.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img