Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
77 %
1.5kmh
0 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
29 °
Sht
30 °
Die
30 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

‘Dje dhe sot’, Rama zgjohet me pamjet e Pazarit të Gjirokastrës, tregon si ishte dhe si është sot (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

47338a9a2db3cf6a39be0b99be66851e

Kryeministri Edi Rama u ka uruar mirëmëngjes të gjithë shqiptarëve duke publikuar disa pamje nga Pazari i Gjirokastrës.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, ai ka vënë në dukje ndryshimet e këtij qyteti me vlera të mëdha historike dhe kulturore.

Nëpërmjet fotografive, Rama ka treguar se si ka qenë Pazari i Gjirokastrës, përpara se të ndërhyhej nga autoritetet për mirëmbajtjen e qytetit.

“MIRËMËNGJES dhe me keto pak sekonda nga Pazari i Gjirokastrës dje dhe sot, ju uroj një të dielë të bukur”,- shkruan Rama bashkëngjitur videos. 

1_copy.jpg

2_copy.jpg

3_copy.jpg

4_copy.jpg

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img