Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
26 %
3.6kmh
0 %
Die
33 °
Hën
36 °
Mar
36 °
Mër
37 °
Enj
36 °
E diel, 7 Gusht, 2022
spot_img

Djali sulmon aziatikun në mes të Londrës, i vjen në ndihmë një grup shqiptarësh: Pse vrapon të q*fsha ropt (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e tmerrshme, por fatmirësisht pa viktima ka ndodhur para dy ditësh në Londër, ku një i ri aziatik nga Singapori është sulmuar në mes të rrugës një djalë tjetër me ngjyrë.

Nuk dihet nëse ky sulm ka pasur motive raciste pasi një vale sulmesh ndaj aziatikëve në mbarë botën, apo sulmi ka qenë për motive grabitje. Një djalë i cili u gjend rastësisht në rrugë i erdhi në ndihmë, por nuk ka mjaftuar, pasi agresori ka tentuar ta sulmojë sërish.

albsig

Më pas aty janë gjendur një grup të rinjsh shqiptarë që e kanë frikësuar agresorin. Në videon e publikuar dëgjohet një shqiptar i cili i bërtet dhe e shan me fjalë banale.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img