Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
57 %
1.5kmh
0 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

Djali që të shokon, bën një tatuazh seksual mbi kurriz…(FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ky djalë mund të ketë marrë vendimin më të keq në jetën e tij, atë të bërjes së një tatuazhi mbi kurrizin e tij. Një tatuazh i përhershëm që i ka zënë thuajse gjithë kurrizin, por problemi nuk qëndron këtu, raporton ‘’Daily Mail’’.

Çështja është se ky tatuazh është tmerrësisht seksual.

23-vjeçari anglez, Jack Ëoodman e ka bërë atë sepse e ka moto në jetë që t’I shokojë njerëzit dhe të bëjë gjëra jo të mërzitshme. Problemi qëndron a dëshiron t’i shokojë kaq shumë…

Më shumë
spot_img
spot_img