Tirana
clear sky
22 ° C
22 °
22 °
53 %
3.1kmh
0 %
Pre
20 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
E premte, 7 Maj, 2021
spot_img

Djali nga Elbasani surprizon të dashurën, i ulet në gjunjë në mes të lokalit dhe… (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

db2947b1d244372c75eece2bf0ede576

Një djalë nga Elbasani i ka organizuar një surprizë të veçantë të dashurës së tij duke e propozuar për martesë.

Mesa duket ai ka planifikuar çdo gjë me detaje. Në lokal nis kënga “Marry You” e Bruno Mars dhe disa të rinj çohen për të kërcyer spontanisht. Më pas çohet edhe djali, që në përfundim të këngës ulet në gjunjë dhe propozon të dashurën.

Ajo mes emocionesh pranon dhe të dy përqafojnë e puthin njëri-tjetrin.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img