Tirana
clear sky
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
81 %
0.5kmh
0 %
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
22 °
E mërkurë, 5 Tetor, 2022

Djali i vogël e puth në buzë, Anxhela Peristeri publikon VIDEON

spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja e njohur Anxhela Peristeri ka publikuar pak minuta më parë një video në llogarinë e saj në Instagram

Në video shihet teksa një vogëlush puth në buzë këngëtaren. Anxhela nuk zbulon më shumë detaje nëse vogëlushi është i afërm i saj apo thjesht një fans i këngëtares.

Ndërkohë, në sfond dëgjohen mjaft të qeshura. “Ja ky është një shpirt i vogël dhe i bukur”, shkruan Peristeri në diçiturë.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img