Djali i vetëm i deputetit shqiptar mbush 11 vjeç, i ati më i lumtur se kurrë: Jam në piedestalin më të lartë... (FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 15:23 24-02-2017 Djali i vetëm i deputetit shqiptar mbush 11 vjeç, i ati më i lumtur se kurrë: Jam në piedestalin më të lartë... (FOTO)

Djali i vetëm i deputetit Eduart Ndocaj sot ka mbushur 11 vjeç, ndërsa i ati nuk ka nguruar ta urojë duke shprehur lumturinë e pafund që ndjen në këtë ditë të cilën e konsideron si më të bukurën për të dhe për bashkëshorten Valentina.

“Biri im, Kevin, Gëzuar Ditëlindjen! 
Unë, ja i lumtur se kam një familje të shëndoshë dhe të mrekullueshme . 
Por, sot miq e mi jam në piedistalin me të lart te lumturisë, sepse kam ditëlindjen e Kevi Ndocaj djalit tim.
Ai bën 11 vjeç dhe është dita me e bukur e vitit për mua dhe Valentinën. 
Biri im të uroj vetëm shëndet, fat dhe lumturi në çdo hap të jetës.
Urime!”,
Urime! 
Urime dhe vetëm urime nga Babi, Mami dhe motrat Ilenia dhe Eda”,- shkruan deputeti teksa ka publikuar dhe foton e të birit.  

ED.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Rama të rrëzohet një orë e më parë, Meta të mos e mbëshesë më”
Aplikacioni “Inspektori dixhital” kundër korrupsionit, Sejko: Konsumatori, partner kryesor në përmirësimin e sigurisë ushqimore »
Article Logic
Execution time: 0.011676073074341
array(1) { ["section"]=> string(117) "djali-i-vetem-i-deputetit-shqiptar-mbush-11-vjec-i-ati-me-i-lumtur-se-kurre-jam-ne-piedestalin-me-te-larte-foto-69833" }