Tirana
scattered clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
32 %
6.2kmh
40 %
Mar
10 °
Mër
9 °
Enj
11 °
Pre
11 °
Sht
10 °
E martë, 31 Janar, 2023

Djali i Sorosit vjen në Shqipëri dhe flet me superlativa për Ramën: Njeriu që shndërroi Tiranën, qyteti më i veçantë në botë!

spot_img

Lajme të ngjashëm

Aleks Soros, djali i George Soros, ka ardhur në Shqipëri dhe nuk kishte si të mungonte një takim mes tij dhe kryeministrit Edi Rama.

Ka qenë vetë Aleks Soros, ai i cili ka postuar një foto krah kryeministrit, ku nuk i ka “kursyer” as “lëvdatat” për Ramën.

“Duke festuar në Tiranë me njeriun që e shndërroi atë në një nga qytetet më të veçanta në botë!”, shkruan Aleks Soros krah fotos me Edi Ramën.

Më shumë


spot_img
spot_img