Tirana
broken clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
57 %
5.1kmh
75 %
Hën
24 °
Mar
29 °
Mër
28 °
Enj
26 °
Pre
20 °
E hënë, 27 Shtator, 2021
spot_img

Djali i SOKOL OLLDASHIT në protestë, ‘nuk përzihet’ me eksponentët e lartë të PD

spot_img

Lajme të ngjashëm

195322f2e6fbc197f2ae353c33d6a928

Protesta e opozitës po bën rreth dy orë që ka filluar dhe ajo çfarë vihet re është pjesëmarrja e qindra qytetarëve nga e gjithë Shqipëria.

Mirëpo, mes tyre është dalluar edhe djali i ish-deputetit të PD-së, Sokol Olldashit, i cili u nda nga jeta disa vite më parë.

Glauk shihet larg eksponentëve të lartë të Partisë Demokratike, ndryshe nga djali i Azem Hajdarit, Kiri, i cili qendron pranë Bashës.

Djali i Olldashit duket tepër i qetë dhe jo i shqetësuar nga tensioni që është krijuar.

Kujtojmë që ai ka studiuar në Londër dhe ka paralajmëruar se pas përfundimit të studimeve, do të kontribuojë për politikën shqiptare.

cuni-i-sokol-olldashit-ne-protesteee (1).png

Më shumë

spot_img