Tirana
light rain
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
71 %
7.2kmh
75 %
Die
13 °
Hën
16 °
Mar
16 °
Mër
17 °
Enj
14 °
E diel, 4 Dhjetor, 2022

Djali i propozon vajzës për martesë me 5 unaza: Zgjidh atë që të pëlqen…

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kur vjen puna te propozimet për martesë, i takon burrit të ideojë diçka të veçantë.

Falë internetit kemi parë shumë të tilla, në natyrë, mes luksit apo në formën e kamerës së fshehtë.

Por një propozim si ky që ka ndodhur në Xhorxha të SHBA-së, s’e kishim parë deri tani.

Djali e ka shëtitur dashurinë e jetës së tij me helikopter dhe gjatë ndalesës ka vendosur të ulet në gjunjë duke i ofruar jo një por pesë unaza.

Sigurisht, jo të pesta kanë qenë për të, ndërsa ai i ka thënë “provoji të gjitha dhe zgjidh atë që të pëlqen”.

Më shumë
spot_img
spot_img