Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
39 %
5.1kmh
0 %
Enj
17 °
Pre
24 °
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
31 °
E enjte, 23 Shtator, 2021
spot_img

Djali i mbush 15 vjeç, deputeti socialist bën dedikimin e veçantë: Jemi krenarë se po rrisim fëmijë të mbarë

spot_img

Lajme të ngjashëm

9d40ba8a9b9d5d9b169b84a46e151ac1

Ditën e sotme djali i deputetit të PS Pjerin Ndreu, Kristi, feston ditëlindjen.

Lajmin e ka dhënë vet deputeti, i cili ka postuar foton e të birit dhe i ka bërë dedikimin e veçantë, në ditën e 15 vjetorit të lindjes.

Ndreu shkruan se bashkë me bashkëshorten, Arlindën, janë krenarë sepse po rrisin fëmijë të marë dhe që nuk i kanë zhgënjyer ndonjëherë.

‘Kristi sot ben 15. Cka e ben me te bukur kete 15- vjetor eshte sepse duke qene i vogli, ai eshte perkedhel si i tille megjithese eshte serioz dhe nuk duket se ka ndiku negativisht perkundesja ndaj tij. Te kesh nje femije si Kristi eshte privilegj. Une dhe Arlinda jemi krenar se po rrisim femije te mbare qe nuk na kane zhgenjy. Duke i uru edhe 100 vite te tjera te lumtura, ne i themi se e duam pafund dhe do na kete prane gjithmone’, ka shkruar deputeti.

 

Më shumë

spot_img