Tirana
few clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
53 %
0kmh
20 %
Hën
35 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
35 °
Pre
26 °
E hënë, 8 Gusht, 2022
spot_img

Djali i Inva Mulës dhe Pirro Çakos bëhet nostalgjik, publikon foto me nënë e tij nga fëmijëria

spot_img

Lajme të ngjashëm

Anthoni Çako, djali i ish-çiftit Inva Mula dhe Pirro Çako prej vitesh jeton në Francë.

Së fundmi Anthoni është bërë nostalgjik teksa ka postuar disa foto nga fëmijëria me nënë e tij. Ai ka postuar në “Instastory” dy foto nga fëmijëria, ku shihet i buzëqeshur krahë nënës së tij, soprana Inva Mula.

albsig

Në një foto Inva Mula shihet në një moshë të re, tejet elegante e veshur me një fustan të bardhë, ndërsa djali i saj me një kostum ngjyrë të zezë.

Pirro Çakos dhe Inva Mula prej 22 vitesh ishin të martuar, ndërsa në mars të 2009 çifti u nda, ndërsa Inva u martua me Hetem Ramadanin, me të cilin ajo ka një vajzë, Ninën. Nina ka një diferencë moshe me vëllain e saj, plot 17 vite.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img