Tirana
broken clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
65 %
3.6kmh
75 %
Sht
28 °
Die
29 °
Hën
26 °
Mar
23 °
Mër
25 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021
spot_img

Djali i George Soros kalon pushimet në Shqipëri dhe poston foton me Ramën: Kënaqësi të takohem me mikun tim!

spot_img

Lajme të ngjashëm

Alex Soros, djali i filantropistit George Soros, po i kalon pushimet në bregdetin shqiptar.

Ai ka postuar një foto teksa shihet në shoqërinë e kryeministrit Edi Rama, ndërkohë që ka postuar edh disa foto të bukurive shqiptare.

“Ishte fantastike të kthehesha në bregdetin e bukur shqiptarme mikun tim të mirë, kryeministrin e Shqipërisë Edi Rama. Shihni fotot e Rivierës më të bukur dhe të paprekur të Evropës”, shkruan Alex Soros.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img