Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
56 %
1kmh
0 %
Die
23 °
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
E diel, 2 Tetor, 2022

Djali i Fullanit nxjerr ‘’Ferrarin’’ dhe i thotë një vajze ‘’Jo’’(FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Erik Fullani djali i ish-guvernatorit të BSH, Ardian Fullani është përfolur shpesh për jetën e tij luksoze ku edhe djersët i fshinte me euro por është përfolur edhe për transformimin e tij fizik.

Ai është mjaft aktiv në rrjetet sociale dhe kësaj here ka publikuar një foto ku shfaqet me “gocën” e tij siç e quan ai Ferrarin e tij të kuq. I veshur sportiv, me të zeza Eriku duket në formë mjaft të mirë.

‘’Jo goc jo’’, shkruan Fullani për ‘’kokëkuqen’’ e tij…

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img